Onrust op financiële markten
10/04/2025Consumptieprijsindex van mei 2025
26/05/2025Een van de grootste comebacks ooit
Door Charlie Bilello
14 mei 2025
Na een rally van 22% vanaf de dieptepunten van 7 april, is de S&P 500 nu hoger dan het jaar. Dit is een van de grootste kortetermijn comebacks in de geschiedenis van de markt geworden.

Wat heeft deze massale rally aangewakkerd?
Een omkering van 180 graden ten opzichte van de tariefaankondiging “Bevrijdingsdag”, met China als laatste voorbeeld. Het bestraffende tarief van 145% voor China werd in het weekend verlaagd tot 30%, met een “pauze” van 90 dagen. Op zijn beurt verlaagde China hun vergeldingstarief voor de VS van 125% naar 10%.
Het was een economisch spelletje blufpoker, en beide landen knipperden als eersten met de ogen.
Lees meer of bekijk de YouTube-video…
Tip: Het originele artikel is Engelstalig. Wenst u dit te vertalen, klik dan rechts en kies voor ‘Vertaling naar Nederlands’.
Disclaimer: Alle verstrekte informatie is alleen voor educatieve doeleinden en vormt geen beleggings-, juridisch of fiscaal advies, of een aanbod om effecten te kopen of verkopen.